Diriliş Ertuğrul 110.Bölüm izle Tek parça HD | Son Bölüm | Full HD izle
Sitemizde 83 kategoride toplam 5838 dizi bulunmaktadır.

Diriliş Ertuğrul 110.Bölüm izle Tek parça HD

11.390 kez izlendi.

IMDB:

15 Mart 2018 tarihinde eklendi.

Dizinin Son Bölümü

Diriliş Ertuğrul 110.Bölüm izle Tek parça HD
Diriliş Ertuğrul 110.Bölüm, Diriliş Ertuğrul izle, Diriliş Ertuğrul 110.Bölüm izle, Diriliş Ertuğrul Son Bölüm, Diriliş Ertuğrul 110.Bölüm Tek parça HD

Yorumlar

 1. kadir dedi ki:

  ertuğrul beyim çok yaşa ertuğrul beyim çok yaşa

 2. Sinan dedi ki:

  Tarihle alakası olmamaya başladı alaaddin 1237 yılında ölüyor osman bey 1258 yılında doğuyor oysaki halime hatun osmana hamile kaldı nasıl oluyor bu.

  1. Emir dedi ki:

   NIabalım kardeş 30 yıl filmi mi bekleyelim tarihi apaçık yansıtmaya kalksak film daha Ertuğrulun çocukluğundan çıkmamış olurdu . Dizi sırayla gider olması gerektiği gibi

 3. nur dedi ki:

  Ya cok yasasin. iyi bir oyuncudur. Bu filmde en iyi oynayan ilk Sagdettin Kopek sonra Ertugrul sonra Turgut diye dusunurum.

  1. memo dedi ki:

   he he kro aynen öledir

 4. nur dedi ki:

  Maasallah. sonra da Osmanin imparatorlugunu da film olarak cekecek mi?

 5. memo dedi ki:

  Ne diyon kro

 6. SK dedi ki:

  Ala…….ala ….. 🙂

 7. Yılmaz dedi ki:

  Sinan, dizi tarihle zaten alakası çok azdır. Turgut alp Ertuğrul’un değil, Osman Gazinin silah arkadaşıdır ve Osman beyden de küçüktür. Ayrıca ilk zamanlar Osman beyin yanında değil Germiyan beyi Alişir Yakup beyin tarafındaydı. Abdurrahman bey de Osman beyin yaşıtlarındandır ki, o’da Osman beyin en has yoldaşlarındandı. Turgut beyin mezarı İnegöl’e bağlı Turgut alp köyündedir.

 8. Hamit dedi ki:

  Cok guzel dizi süküller olsun devletimizde bu diziye destek veriyor tüm oyuncular mükemel tabi Ertuğrul baska farki olacak

 9. Erkan saglam dedi ki:

  Tarihi değiştirmek gerçekleri anlatmamak kimin haddine düşmüş sayın yönetmen bu nasıl bir tarih! Tarihlen alay geçiyorsunuz demektir bizim tarihimizi destanlarımızı kimsenin değiştirmeye haki yoktur. Halkımızı yanlış bildirmenin cezası olmalı tarihimizi değiştirmenin halka yanlış anlatımın cezası ağırdır. Ne mutlu türküm diyene.

 10. Mustafa Kemal Ünverdi dedi ki:

  Negüzel maşallah alakası var yada yok herkesi tarihini öğrenmeye teşvik etmiş ne güzel işte. Yoksa nerden bilecektin.

 11. Zohrab dedi ki:

  Yaşa bee. Osman geliyor arkadaşlar!!! Ertuğrul beyimin sevıncınden bır parça bende olsa dağı titrederdim. Çok guzel bi dizi arkadaşlar. Bakıdan salamlarımı iletirim. Bizde Oğuzun bir qoluyuğ.

 12. Can dedi ki:

  Atalarımıza minnattarız knkalar

 13. ahmet dedi ki:

  bu nasıl iş sultan nasıl ölüyor veliaht olarak ölen sultan tahta çıkacaktı şimdi yerine sultan kim olacak

  1. Volkan Kayaca dedi ki:

   Kardeşim sen yarış biliyorsun tahta Gıyasettin Keyhüsrev oturuyor kardeşi değil. Biraz arastirmissin ama tam olmamış!

 14. Ramazan dedi ki:

  İbn-i Arabi nin elinden öpmesi. Nereden çıktı Kur’an okunuyor sonra halime İbn-i Arabi nin eli öpüyor bu kesinlikle yanlıştır bir kadın helalinden başkasının elini tutamaz ve öpemez Peygamber Efendimizin hadisi var

 15. Volkan Kayaca dedi ki:

  Emeğe sayginiz olsun azıcık. Yok tatmin olmuyorsaniz gecek tarihimizden gidin game of thrones ya da Viking’leri falan izleyin onlar hayal mahsulü sizi daha çok oyalar.!!!!